81 yaşında bıçak altına yatmıştı! Bedia Akartürk estetik sonrası ilk kez sahnede

Bedia Akartürk, yaklaşık yedi ay önce Samsun’da estetik ameliyatı oldu. Türk halkı için estetik olduğunu ifade eden sanatçı, “Ben dünyada iki şeye aşığım. Biri türkülerime, biri de halkıma. Onlara türkülerimi en iyi şekilde inceleyerek okudum. Bir de kendim güzel olayım diye onun üzerine durdum. Onlar beni hep dinç ve güzel görsünler” demişti.

Ameliyatın ardından Denizli’ye gelen Bedia Akartürk, Denizli Açık Hava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluştu. Sahnede en sevilen türküleri seslendiren usta sanatçı, yeni imajıyla ilk hayranları karşısına çıktı.

“6-7 AYDIR KONSERE ÇIKMADIM”

Denizli’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Akartürk, “Denizli’yi çok severim. Ameliyatımdan sonra ilk konserin burada olması beni ayrıca mutlu etti. Denizli’nin halkının ne kadar sıcak, ne kadar sevecen olduğunu biliyorum. Onun için gönül rahatlığıyla geldiğimi hissediyorum. İnanılmaz bir halk vardı, çok güzel bir ilgi vardı. Bu beni çok duygulandırdı. 6-7 aydır konsere çıkmadım. Ondan sonra da buraya geldim” şeklinde konuştu.

81 yaşında bıçak altına yatmıştı! Bedia Akartürk estetik sonrası ilk kez sahnede - Resim : 2

“ÇOK GÜZEL OLDUĞUMU SÖYLEDİLER”

Akartürk, “Baştan sona kadar canlı okurum, hiç banttan çaldırmadım. Halkın ayrı sevgisini ve ilgisini kazandım. Çoğu sanatçı yarı okuyor, yarı okumuyor. Vatandaşlar çok güzel olduğumu, çok daha iyi olduğunu söylediler. Ben buraya çok fazla konsere geldim. önceki geldiğimden daha da güzel olduğuma dair övgüler geldi” şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir