Al Sancak 19. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle! Al Sancak sezon finali izle

Al Sancak 19. Bölüm İzle! Full TRT1 Al Sancak yeni bölüm tek parça izle! Al Sancak sezon finali izle

TRT1’in dizisi Al Sancak’ın 19. bölümü 15 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde Al Sancak’in on dokuzuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte TRT1 Al Sancak 19. bölüm izle linki… Dizi izle…

Yönetmenliğini Can Emre’nin üstlendiği, senaryosunu Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan’ın kaleme aldığı dizinin başrollerini ise Uğur Güneş ve Gülsim Ali paylaşıyor. Dizi haberleri…

AL SANCAK DİZİSİ 18. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ali Yüzbaşı ve Pençe Timi, Boran tarafından çok zor bir karar vermek zorunda bırakılır. Bir tarafta Nadia ve Süleyman’ın hayatı diğer tarafta ülke güvenliği söz konusudur. Eğer Ali Boran’ın şartlarını kabul ederse atom bombası geri dönüşsüz bir yola çıkacak, sonunda döne dolaşa Türkiye’yi vuracaktır. Ali Yüzbaşı, bu cendereden çıkabilmek için hiç kimsenin cesaret edemeyeceği müthiş bir hamlede bulunur.

Bomba uzmanı Mustafa Başçavuş’a zaman ayarlı atom bombasını aktif hale getirmesini emreder. Mustafa, emri yerine getirir ve geri sayım başlar. Pençe Timi, bu dar zamanda Nadia ve Süleyman’ı Ahtapot’un elinden kurtarıp 18 km etki çapı olan bombanın etki alanından çıkabilecek midir? Çılgın planda zamana karşı yarış Zamanla yarış başlar. Operasyonda ölüm riski çok yüksektir.

Açığa çıkan Nadia, infaz öncesi Ahtapot tarafından sorgulanmak üzere yola çıkarılır. Süleyman da yanındadır. Pençe Timi’nin sıkışıp kaldığı tesisin dışı Boran’ın adamlarıyla doludur. Ali, bir yolunu bulup Sabri ile beraber dışarı çıkar. Nadia ile Süleyman’ın peşine takılır. Ali Yüzbaşı, sevdiği kadını ve şerefli gaziyi hain örgütün elinden kurtarabilecek midir?

AL SANCAK DİZİSİ OYUNCULARI

Uğur Güneş – Hakan
Gülsim Ali
İdris Nebi Taşkan
Ahmet Yenilmez
Gözde Türker
Ahmet Olgun Sünear
Emre Dinler
Eslem Akar – Sedef
Tezhan Tezcan
Çağlar Sayın
Fatih Gühan
Faruk Aran
Rıdvan Aybars Düzey
Murat İnce
Melih Özdoğan

TRT1 Al Sancak 19. bölüm izle

AL SANCAK TRT1İZLE

Al Sancak dizisinin TRT1’de 15 Haziran günü yayınlanan 19. bölümünü ( Al Sancak 19. bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir