Al Sancak dizisi sezon finalinde büyük operasyon!

TRT1 ekranlarında yer alan ve izleyiciden büyük ilgi gören ‘Al Sancak’, 15 Haziran Perşembe akşamı 20.00’de yayınlanacak olan 19. bölümüyle sezon finali yapacak. Al Sancak’ın sezon finalinde neler olacak? İşte detaylar:

Pençe Timi’nden büyük operasyon! Pençe Timi aniden gelen bir istihbaratla Atmaca Timi’nin de desteği ile büyük bir operasyona gider. Ahtapot, bütün örgütleri etrafında toplamış büyük bir kaos peşindedir. Pençe ve Atmaca Timleri Ahtapot’un büyük eylemine engel olabilecek midir?

Sacit ve Nadia yüzleşiyor

Elizabeth’ten aldığı annesinin defteri ile Sacit’in karşına çıkan Nadia baştan sona her şeyi anlatır. Baba ve kız birlikte hasret giderirken Nadia, Elizabeth’i öldürmek için Sacit’in yanından ayrılarak çok zor bir operasyona çıkar. Ahtapot’un onlarca elemanı arasında korunan Elizabeth’e Nadia nasıl bir akıl oyunu yaparak ulaşacaktır?

Gülseren hapisten çıkıyor, kızı Nadia ile hasret gideriyor

Gülseren hapisten çıkarak Nadia ile buluşur. Anne kız hasret giderir. Ancak bu buluşma fazla uzun sürmez. Nadia son bir atılım yaparak Ahtapot’un üssüne gider. Tek başına operasyon yapan Nadia başarılı olabilecek midir?

‘Al Sancak’ın başrollerini Uğur Güneş (Ali) ve Gülsim Ali İlhan (Nadia) paylaşıyor.  Al Sancak dizisinin senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin, Mehmet Arı ve Selman Kılıçaslan kaleme alırken, yönetmen koltuğunda ise Günay Günaydın oturuyor.

“Al Sancak” 19. Bölümüyle 15 Haziran Perşembe akşamı saat 20.00’de TRT 1’de…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir