Arda Güler 6 ila 10 hafta arası yok! Yıldız futbolcu gitmekten vazgeçti!

Arda Güler için de ameliyat kararı verilmesinin ardından Real Madrid’de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Takımdan ayrılması beklenen oyunculardan biri forma şansı doğunca Premier Lig’den gelen teklifi askıya aldı.

Real Madrid önce Courtois peşinden de Arda Güler’in ameliyat haberleriyle sarsılırken Carlo Ancelotti’nin opsiyonları giderek azalıyor.

İtalyan hocanın elinde orta saha için seçenekler azalırken Aston Villa’dan teklif alan Dani Ceballos ayrılmaktan vazgeçti.

Orta sahadaki eksikler nedeniyle forma giyme şansı doğan İspanyol oyuncu şimdilik Aston Villa’nın teklifine sıcak bakmıyor.

Eğer kış transfer dönemine kadar Ancelotti’den yeterince forma şansı bulamazsa o zaman takımdan ayrılmaya karar veren Ceballos’un durumu biraz da Arda Güler’e bağlı.

Ameliyat edilmesine karar verilen Arda Güler’in en az 6 en fazla 10 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor. Bu durumda dönüşü Kasım ayına kadar uzayabilir.

Öte yandan menisküsünün büyük bir hasar görmediği ancak ağrıları devam ettiği için ameliyat kararı alındığı belirtiliyor. Bu karar öncesi Fenerbahçe kulübünden de Arda’nın önceki sağlık verileri istendi ve incelendi.

Arda Güler’in önümüzdeki günlerde ameliyat edilmesi bekleniyor.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir