Artvin’de şaşırtan olay! 150 bin dolarlık çantayı unuttu, gözyaşlarına boğuldu…

Artvin’in Arhavi ilçesinde bir lokantada unutulan ve içerinde 150 bin dolar ve ziynet eşyalarının olduğu çanta işletme sahibi tarafından fark edilerek sahibine teslim edildi. Çantasına kavuşan kadın gözyaşlarına boğuldu.

Olay önceki gece ilçe bağlı Musazade mahallesindeki Servet Daş ve Hikmet Akyüz’e ait restoranda meydana geldi. Kendi araçlarıyla Karadeniz turuna çıkan çift yemek yedikten sonra sandalyede çantalarını unutup, lokantadan ayrıldı. Masayı toplayan işletme sahiplerinden Servet Daş, sandalye üzerinde bir çanta fark etti. Müşterinin unuttuğunu anlayan Daş, çantayı emanetlerin konulduğu bölümüne götürdü.

Bir müddet sonra restorana tedirgin bir şekilde geri gelen çift, çantasına kavuşunca gözyaşlarını tutamadı. İçerisinde yaklaşık toplam 5 milyon TL değerindeki 150 bin dolar ve ziynet eşyası bulunan çantayı sahiplerine teslime eden Servet Daş, o anları cep telefonu ile kaydetti.

Çiftin oldukça üzgün olduklarını ifade eden Servet Daş, unuttukları çantalarını teslim edince sevinçle karışık duygulandıklarını söyledi. Daş, “Artvin’de unutulan eşya sahibini bulur” diyerek çifte dikkatli olmaları konusunda uyardı.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Akılalmaz yöntem! Bakan Bolat duyurdu: İstanbul'da böyle yakalandıAkılalmaz yöntem! Bakan Bolat duyurdu: İstanbul’da böyle yakalandı
MİT'ten nokta atışı! O isim etkisiz hale getirildiMİT’ten nokta atışı! O isim etkisiz hale getirildi
Öyle bir yere girdi ki, görünce neye uğradığını şaşırdı!Öyle bir yere girdi ki, görünce neye uğradığını şaşırdı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir