Başarılı bir sezon geçiren Devrim Özkan’ın proje seçerken olmazsa olmazları!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Gelsin Hayat Bildiği Gibi isimli Show TV dizisinde başrolde yer alan Devrim Özkan, partneri Ertan Saban ile birlikte milyonların sevgisini kazandı. Oyuncu, kariyerinde emin adımlarla ilerlerken, oyunculuk performansıyla da hayranlarından övgüler aldığı bir dönemi yaşıyor.

Özellikle sosyal medyada Devrim Özkan, son dizisiyle bir hayli öne çıktı ve en çok konuşulan kadın oyunculardan birisi olmayı da başardı. Bir sezon ekranda kalan ve geçtiğimiz hafta final yapan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi unutulmayacak işlerden birisi oldu.

Devrim Özkan, “Biz de anlamadık nasıl bittiğini” diyerek şaşırttı. Anlaşılan ünlü oyuncu dizinin devam etmesini bekliyordu. 41 bölüm süren ve bu sezonun en dikkat çeken projelerinden birisi olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi, ilk başladığı dönemde çok iyi reytingler elde etti ve büyük ilgi gördü. Sezon sonuna doğru reytingleri düşse de dizinin sadık bir izleyici kitlesi oluştu ve sezonun başarılı işlerinden birisi olarak kabul gördü.

Yaz döneminde yurt dışında tatil yapacağını ve yeni projeleri de bulunduğunu anlatan ünlü oyuncu, “Güzel bir sezon bitirdik, yeni projeler için görüşüyorum. Okuduğum birkaç proje var. Tatilden sonra açıklanır diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Projeleri tercih ederken partner uyumunun kendisi için önemli olduğuna değinen Devrim Özkan, yönetmen, yapımcı ve senaristin de proje seçiminde kendisi için belirleyici olduğunu ifade etti. Ancak ünlü oyuncu tüm bu faktörlerden daha da önemlisinin senaryo olduğuna değindi.

Özkan, “Bir sürü değişen faktörler oluyor ama en başta hikaye çok önemli, inanmak çok önemli” diye konuştu.

Bir kız arkadaşı ile yurt dışı tatil planı yaptığını anlatan oyuncu, dinlenmeye ihtiyacı olduğunu ve çok yoğun bir sezon geçirdiğini sözlerine ekledi.

Oyuncunun geçen yıl çekimlerinde yer aldığı Rumi isimli dijital dizinin TRT’nin dijital platformu Tabii’de yayınlandığını da hatırlatalım. Mevlana’nın hayatını anlatan Rumi dizisi toplam 10 bölümlük görsel zenginliği yüksek bir yapım olarak Devrim Özkan’ın kariyerinde de özel bir yere sahip oldu.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir