Benim Güzel Ailem 1. Bölüm İzle Full TRT 1 Benim Güzel Ailem ilk bölüm tek parça izle

TRT1’in yaz dizileri arasında başlayacak olan Benim Güzel Ailem dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Komedi türünde sıcak bir aile dizisi olan ‘Benim Güzel Ailem’in dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte TRT 1 Benim Güzel Ailem 1. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri…

BENİM GÜZEL AİLEM DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Çocuklarını evlendirmiş bir çiftin yaşamı anlatılıyor. Dört çocuklarının üçünü evlendirilen aile, son çocuklarının düğününe de hazırlık yapmaktadır. Tüm çocuklarının yuvadan uçacağı için ise büyük bir üzüntü duyarlar. Fakat düğün hazırlığı yaparken diğer üç kardeş ellerinde bavullarla çıkıp gelir. Üç çocuk da eşinden ayrılıp baba evine dönmüştür. Üstelik düğüne hazırlanan evin küçük kızı da evlenmekten vazgeçer. Hal böyle olunca dört çocuklu konakta yepyeni bir macera başlar.

BENİM GÜZEL AİLEM DİZİSİNİN OYUNCU KADROSU

Sıcak bir aile tablosunu izleyenlere sunacak olan Benim Güzel Ailem’in oyuncu kadrosunda; Erdal Özyağcılar, Onur Buldu, Seray Gözler, Melis Babadağ, Toprak Can Adıgüzel, Serra Pirinç, Nergis Kumbasar gibi isimler yer alıyor.

TRT 1 Benim Güzel Ailem 1. bölüm izle

BENİM GÜZEL AİLEM İLK BÖLÜM İZLE

Benim Güzel Ailem dizisinin TRT 1’de 21 Haziran günü yayınlanan 1. bölümünü (ilk bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir