Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ’dan Galatasaraylıları kızdıracak açıklama: “Ders verdik”

Galatasaray ve Beşiktaş’ın transferde yarıştığı isim olan Halil Dervişoğlu, sarı kırmızlı kulübe transfer olmaya karar verdi.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, Halil Dervişoğlu’nun planlarında yer alan bir isim olmadığını belirterek, “Babası, oğlunun bize gelmek istediğini söyledi. Biz de şartlarımızı sunduk, ama oyuncunun beklentisi bize uymadı. Şenol hocamız son açıklamasıyla bu konuya nokta koymuş oldu. Kendisi bazen öyle bir laf ediyor ki; lafı gediğine koyuyor” şeklinde konuştu.

“DİĞER TAKIMLA İLGİLİ GELİŞME OLMUŞ”

Halil İle ilgili sözlerine devam eden Kocadağ, “Dün akşam itibarıyla oyuncunun babasının yeniden duygusal bir yaklaşımı oldu. Hocamızı ve Ceyhun Kazancı’yı aradı. Teknik heyetimize bu konuyu aktarıp oyuncuya dönüldüğünde diğer takımla ilgili gelişmeler olduğunu gördük” ifadelerini kullandı.

“GALATASARAY’A DERS VERDİK”

Galatasaray’a göndermede bulunan Emre Kocadağ, “Kendilerinin Ghezzal ve Rosier’e de ilgisi vardı. Gedson transferiyle onlara iyi bir ders verdiğimizi düşünüyoruz. Beşiktaş, ihtiyacı olan bir oyuncuyu hiçbir şeye bakmadan alır. Halil, Beşiktaş’ın ihtiyacı olan bir oyuncu değildi.” açıklamasını yaptı.

“TARAFTARLARI HEYECANLANDIRACAK, AVRUPA’DA SES GETİRECEK TRANSFERLER YAPACAĞIZ”

Üst düzey oyuncu transferi yapacaklarını söyleyen Kocadağ, “Beşiktaş’a geldiğinde taraftarları heyecanlandıracak, Avrupa’da ses getirecek oyuncular. Taraftarın beklentisi var ama sabır istiyoruz. Olumlu yanıt veren oyuncular var, hafta başı gelirler” dedi.

Tadic ve Pereyra ile ilgilendiklerini doğrulayan Emre Kocadağ, “Dusan Tadic çok büyük bir yıldız. Temasımız olduğu doğru. Kararını bekliyoruz. Roberto Pereyra ilgilendiğimiz bir oyuncu. İnşallah olumlu sonuçlanacak diye düşünüyorum. Bizim belirlediğimiz noktada biterse, olumlu bitecektir” şeklinde konuştu.

Takımdan ayrılmak isteyen Romain Saiss ve henüz Beşiktaş’ın teklifine yanıt vermeyen Redmon’ın durumunu da değerlendiren Kocadağ, “Saiss bırakmak istediğimiz bir oyuncu değil. İnşallah Beşiktaş’ta devam edecek. Redmond ise henüz bize dönüş yapmadı. O noktada alternatiflere bakıyoruz” dedi.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir