Böyle duyurdular: ‘Kılıçdaroğlu parti tabanını çok heyecanlandıracak bir açıklama yapacak’

Seçimlerde alınan sonucun ardından CHP’deki ‘değişim’ tartışmaları devam ediyor. Kamuoyunda ‘Kemal Kılıçdaroğlu istifa edecek mi?’ tartışmaları sürerken CHP’de de çok önemli gelişmelerin yaşandığı öğrenildi.

tv100’de ekrana gelen Özgür İfade programında Cansu Canan Özgen, CHP’nin üst düzey yöneticisinden gelen özel açıklamaları izleyici ile paylaştı. Özgen canlı yayında CHP’de yaşanması beklenen gelişmelere “CHP’de bir tüzük değişikliği masada ve tartışılan merak edilen bir mesele” diyerek partide yaşananlara ilişkin önemli kulis bilgisini paylaştı.

CHP’nin üst düzey yöneticisinden özel yapılan açıklamalara göre;

“- Önümüzdeki günlerde Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin tabanını olağanüstü heyecanlandıracak bir açıklama yapacak.

  • Bu açıklama, en demokratik tüzük olan 73 tüzüğünü aşan, parti tabanını heyecanlandıran ve devrim olarak nitelendiriliyor.
  • Milletvekili, belediye başkanı ve meclis üyesi seçimlerinde üyeler çok güçlenecek.

  • CHP’de kritik bir yönetim anlayışı olacak.

  • Genel sekreterlik çok güçlendirilecek.

  • Parti kurulları içerisindeki tüm süreç demokratikleştirilecek Parti içinde artık 5-6 kişi bir araya gelip partinin milletvekiline karar veremeyecek.”
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Tartışma kanlı bitti! Kocasını bıçaklayarak öldürdü… Uşak’ta korkunç olay!Tartışma kanlı bitti! Kocasını bıçaklayarak öldürdü… Uşak’ta korkunç olay!
Şantajda istediği parada her geçen gün zam yaptı! Görüntülü konuştu...Şantajda istediği parada her geçen gün zam yaptı! Görüntülü konuştu…
Ünlü gazeteci hayatını kaybetti! Acı haberi kardeşi verdiÜnlü gazeteci hayatını kaybetti! Acı haberi kardeşi verdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir