Dönence 13. Bölüm İzle Full Kanal D Dönence on üçüncü bölüm tek parça izle

Kanal D’nin dizisi Dönence’nin 13. bölümü 4 Ekim günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilerek izlenen dizi Dönence’nin on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Dönence 13. bölüm izle dizi izle linki…

DÖNENCE DİZİSİ 12. BÖLÜM KONUSU NE?

Cem’in fenalaşıp ameliyata alınmasıyla Olgun ailesi için zor saatler başlarken Doktor Erhan’ın verdiği iyi haberle bir umuda tutunurlar. Bu sırada Harun planlarına bir yenisini daha ekleyerek Selman’la iş birliği yapar ve ondan Cem’i öldürmesini ister. Miro, Özgür’ün Cem’in hastalığını bildiğini ve sakladığını öğrenir, bunu kendi çıkarı için kullanarak Gece’ye anlatır.

Gece kalbi ve mantığı arasında kalır, her ne kadar Özgür’e aşık olsa da ona içi gitse de babasının hastalığını kendisinden gizlediği için çok kırgındır… Tüm bunlar olurken Gece’nin konservatuar sınavını kazandığı bilgisi gelir. Gece’nin kararı ne olacaktır? Ailesini ve Özgür’ü geride bırakıp İstanbul’a gidecek mi?

DÖNENCE OYUNCU KADROSU

Caner Topçu ve Sümeyye Aydoğan’ın başrollerinde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosu şu şekilde; Didem İnselel, Ülkü Hilal Çiftçi, Can Kızıltuğ, Doğa Karakaş, Atakan Hoşgören, Nazlı Çetin, Can Kızıltuğ, Şebnem Doğruer, Mesut Yılmaz ve Edanur Gülbudak gibi başarılı isimler yer alıyor.

DÖNENCE YENİ BÖLÜM İZLE!

Dönence dizisinin Kanal D’de 4 Ekim günü yayınlanan 13. bölümünü (on üçüncü bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir