Dönence dizisinde Gülce karakteriyle Ülkü Hilal Çiftçi çok konuşulacak!

Kanal D’nin, yapımcılığını D Media’nın, yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği yeni dizisi Dönence izleyici ile buluşmak için gün sayıyor.

Ekrana gelen tanıtımları ile daha şimdiden izleyicinin ilgisini çeken dizi 4 Temmuz Salı akşamı ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkacak.

Usta oyuncuların yanı sıra genç yetenekleri de kadrosunda barından Dönence’de Ülkü Hilal Çiftçi Asperger sendromlu Gülce karakterine hayat verecek. Oyuncu, “Gülce için uzun bir süre çalıştık, açıkçası başlarda çok zorlandım” diyerek itirafta bulundu.

İlk defa böyle bir karakteri canlandırdığına değinen güzel oyuncu şunları anlattı: “Gülce, Asperger sendromlu 17 yaşında bir genç kız, her genç kız gibi bir hayatı olsun istiyor ama özel durumundan dolayı çok mümkün olmuyor, ablası Gece’yi çok seviyor ona çok özeniyor, onun gibi olmak istiyor.

Gülce karakteri için uzun bir süre çalıştık, ilk adaptasyon süreci çok zorlandım çünkü hayatımda hiç canlandırmadığım bir karakter… etrafımda böyle özel durumu olan biri de olmadığı için çok yabancı olduğum bir karakter oldu. Ama zorlu bir süreçten sonra adapte olabildim.”

Başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence dizisinin oyuncu kadrosunda ayrıca şu isimler bulunuyor: “Emre Kınay, Atakan Hoşgören, Didem İnselel, Ogün Kaptanoğlu, Ülkü Hilal Çiftçi, Ahmet Varlı, Doğan Karakaş, Nazlı Çetin, Şebnem Doğruer, Alara Bozbey, Mesut Yılmaz, Edanur Gülbudak, Muammer Tali, Umut Kaya, Berfin Ant.”

Duygu dolu hikâyesiyle, merakla beklenen Dönence 4 Temmuz Salı akşamı saat 20.00’de Kanal D’de…

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir