Gülcemal 13. Bölüm İzle Full FOX TV Gülcemal on üçüncü bölüm tek parça izle! Gülcemal final bölümü izle

FOX TV’nin yeni dizisi Gülcemal’in 13. bölümü 13 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Gülcemal’in on üçüncü bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Fox tv Gülcemal 13. bölüm izle dizi izle linki…

GÜLCEMAL 12. BÖLÜM KONUSU

Mustafa, Pehlivan ile ilgili gerçekleri öğrenmek hem Deva’yı hem Gülcemal’i derinden sarsar. Büyük kararların arifesinde olan Deva evi terk eder. Gülcemal de gitmesine izin verir. Ancak Gara’nın Deva’nın annesi olduğunu öğrenmek Gülcemal’i adeta yıkar. Artık hiçbir şeyin eskisi gibi olamayacağını bilen Gülcemal yeni bir hayat planı yapar. Mert’i hayatlarından çıkarmak isteyen Gülcemal’e bir darbede kardeşi Gülendam’dan gelir.

Her şeye rağmen Deva’dan vazgeçemeyen Gülcemal kendini onun kapısında bulur. Ancak o gecenin sabahında Gülcemal her şeyini kaybetmiş bir adamdır artık. Yapayalnızdır. Ve herkesi şok edecek o kararı verir. Yenilgiyi kabul etmiştir ve bir daha dönmemek üzere gidecektir.

GÜLCEMAL OYUNCU KADROSU

Murat Ünalmış (Gülcemal) ve Melis Sezen’i (Deva) bir araya getiren dizide; Edip Tepeli, Nilay Erdönmez, Atilla Şendil, Cahit Gök, Nilüfer Açıkalın, Samet Kaan Kuyucu, Meltem Akçöl, İpek Ayaz Kortunç, Sabahattin Yakut, Gökçem Çoban, Melike Küçük ve Ayda Aksel gibi birbirinden başarılı ve renkli isimler yer alıyor.

Fox tv Gülcemal 13. bölüm izle

GÜLCEMAL YENİ BÖLÜM İZLE

Gülcemal dizisinin FOX TV’de 13 Temmuz günü yayınlanan 13. bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir