Hayatımın Neşesi 5. Bölüm İzle Full TRT1 Hayatımın Neşesi beşinci bölüm tek parça izle

TRT1’in yeni dizisi Hayatımın Neşesi’nin 5. bölümü 4 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Hayatımın Neşesi’in beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… Hayatımın Neşesi dizisi konusu ve oyuncuların isimleri merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken Hayatımın Neşesi dizisi araştırılıyor… İşte TRT 1 Hayatımın Neşesi 5. bölüm izle dizi izle linki.

HAYATIMIN NEŞESİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Neşe’nin hamile olduğunu sanan Mustafa’nın aileye açıkladığı ‘büyük haber’ dikkatleri üzerine çekerken, Neşe’nin durumunu açıklamak için topladığı tüm cesaretin kaybolması, eğlenceli ve heyecan verici anlara gebe bir bölümün kapılarını aralıyor. Mustafa’nın ilgisinin tamamen Neşe üzerinde olması, evdeki dengeleri daha da karıştırıyor. Rüçhan Hanım, evini su basmasıyla birlikte Neşelerin evine taşınır ve her zamanki sıcak ve komik ev atmosferini biraz daha hareketlendirir.

Türkan’ın Aylin’in şarkıcı olduğunu öğrenmesiyle birlikte, Serdar’ın başına gelecekler işleri daha da karıştıracak. Bir yandan Saliha annenin Türkan’ın yakasını bırakmayıp, onun için yeni bir talip bulması, bir yandan da iki kayınvalide arasında çıkan çekişme ve arada kalan Mehmet Bey’i nelerin beklediği, bu hafta heyecanı zirveye taşıyacak.

HAYATIMIN NEŞESİ OYUNCULARI

Hayatımın Neşesi dizisi oyuncuları arasında Şebnem Bozoklu, Tolga Tekin , Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol yer alıyor.

HAYATIMIN NEŞESİ İLK BÖLÜM İZLE TRT1

Hayatımın Neşesi dizisinin TRT1’de 4 Ağustos günü yayınlanan 5. bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir