Hayatımın Neşesi 7. Bölüm İzle Full TRT1 Hayatımın Neşesi yedinci bölüm tek parça izle

TRT1’in yeni dizisi Hayatımın Neşesi’nin 7. bölümü 18 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Hayatımın Neşesi’in yedinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… Hayatımın Neşesi dizisi konusu ve oyuncuların isimleri merak ediliyor. Başarılı oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkat çeken Hayatımın Neşesi dizisi araştırılıyor… İşte TRT 1 Hayatımın Neşesi 7. bölüm izle dizi izle linki.

HAYATIMIN NEŞESİ 6. BÖLÜMDE NE OLDU?

Aylin’in müzik kariyeri için gelen sürpriz teklif, ona hayallerini gerçekleştirme şansı sunacak. Ancak her ne kadar Aylin için işler yolunda gitse de, Mustafa’nın bir yüzük krizi nedeniyle başını belaya sokmasıyla işler karışacak. Bu basit unutkanlık, tüm aileyi bir arayışın ve komedinin içine sürükleyecek. Serdar’ın kafe açma hayali ve bankadaki kredi macerası, Neşe’nin evdeki yemek hazırlıklarıyla kesişiyor. Ama bu akşam yemekten daha fazlası olacak; çünkü gizli sırlar, yüzükler ve tatlı sürprizlerle dolu bir bölüm izleyenleri bekliyor.

Her şeyin yavaş yavaş ortaya döküldüğü bu özel bölümde, ailenin ne demek olduğunu, birlikte geçirilen anların değerini ve hayatın tatlı sürprizlerini bir kez daha hatırlayacaksınız. Ve unutmayın, Mehmet Bey’in doğum günü var. Neşe’nin bu özel günde Saliha Hanım ve Mehmet Bey’in arasını düzeltme çabası, izleyenlere hem duygusal hem de neşeli anlar yaşatacak.

HAYATIMIN NEŞESİ OYUNCULARI

Hayatımın Neşesi dizisi oyuncuları arasında Şebnem Bozoklu, Tolga Tekin , Uğur Demirpehlivan, Metin Coşkun, Ezgi Tombul, Aras Şenol yer alıyor.

HAYATIMIN NEŞESİ YENİ BÖLÜM İZLE TRT1

Hayatımın Neşesi dizisinin TRT1’de 18 Ağustos günü yayınlanan 7. bölümünü (yedinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir