İstanbul’un göbeğinde güpegündüz silahlı gasp dehşeti! Korku dolu anlar kamerada

Dehşete düşüren olay, dün sabah saatlerinde Bahçelievler Şirinevler’de yaşandı. İddiaya göre, henüz kimliği belirlenemeyen 3 kişi, sokakta yürüyen bir kişiye saldırarak elindeki çantasını almaya çalıştı. O sırada şüpheliler, direnen şahsı korkutarak yere silah sıkmaya çalıştı. Ancak gaspa uğrayan kişi elindeki çantayı vermedi.

Şüpheliler bu sefer de yolda giden başka bir adama saldırdı. Gaspçılar, direnen siyah elbiseli adamı önce iterek yere attı, ardından onu ayağından vurdu. Yaralanarak yere yığılan adam bağırmaya başladı. Bunun üzerine paniğe kapılan şüpheliler, olay yerinden koşarak kaçtı. Yaşanan o anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi.

173d31ee-5e8a-4ebb-88c6-ebc3d9e649cc

Olay hakkında konuşan ve ismini vermek istemeyen görgü tanığı, “Bağırma seslerine uyandım, pencereden baktım şahısların ellerinde silah vardı. Devam ediyorlardı, sonra gaspa uğrayan şahıs yabancıydı galiba, ellerinden bir şey almaya çalışıyorlar. Sonra 3 defa yere ateş ettiler. Sonra bir şey alamayınca binanın diğer cephesine gidip diğer şahsı sağa sola çekiştirmeye çalıştılar. Yere yığdılar ve ‘paramı ver’ diye bağırdılar. Sonra alamayınca adamın bacağına ateş ettiklerini gördüm” diye konuştu.

4a2cec50-d2fa-4655-8d43-284c8f666aab

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
AYETLİ DUALI CUMA MESAJLARI: Resimli, yeni, cuma mesajları!AYETLİ DUALI CUMA MESAJLARI: Resimli, yeni, cuma mesajları!
Kahreden haber! 1 asker şehit olduKahreden haber! 1 asker şehit oldu
Bingöl'de sabaha karşı korkutan depremBingöl’de sabaha karşı korkutan deprem

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir