İzmir’de derin dondurucuda 4 ceset bulunmuştu! Valilik duyurdu: Yakalanan katil zanlısı suçunu itiraf etti

İzmir Valiliği, Bayraklı ilçesinde bir evde derin dondurucu içinde Türkmenistan uyruklu 4 kişinin cesedinin bulunmasıyla ilgili şüpheli Çeşme ilçesinde yakalandığını bildirdi.

“KISKANÇLIK SEBEBİYLE İŞLEDİĞİNİ İTİRAF ETTİ”

İzmir Valiliğinden yapılan açıklamada, “Bayraklı ilçesinde 18 Haziran’da 3’ü kadın 1’i erkek toplam 4 Türkmenistan vatandaşının kasten öldürülmesi olayının şüphelisi, Türkmenistan uyruklu S.H, Çeşme ilçesinde emniyet müdürlüğü ekiplerimizce yakalanmıştır.” ifadesi kullanıldı. Açıklamada, olayda kullanıldığı belirtilen bıçakla yakalanan S.H’nin cinayetleri kıskançlık sebebiyle işlediğini itiraf ettiği belirtildi.

KAN DONDURAN OLAY

Adalet Mahallesi 1594/14 Sokak’taki bir eve giden polis ekipleri, derin dondurucuda vücut bütünlüklerinin bozulduğu tespit edilen 4 ceset bulmuştu.

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto5 (1)
Cesetlerin anne Gülkamar Hanymova, kızları Leyla Geldiyarova (30) ve Laçin Geldiyarova (28) ile Ruslan Kerimov’a ait olduğu tespit edilmişti

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto1
Anne Hanymova ile kızlarının Türkiye’ye 2019’da geldikleri, İzmir’de bakıcılık yaptıkları, cesedi bulunanlardan Ruslan Kerimov’un ise Leyla Geldiyarova’nın erkek arkadaşı olduğu, şüpheli S.H’nin de bu kişilerle aynı evde yaşadığı öğrenilmişti. (AA)

ceset-parcalarinin-kime-ait-oldugu-dna-testi-ile-belirlenecek_3877_dhaphoto3

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Feci kaza: 4'ü çocuk 8 yaralıFeci kaza: 4’ü çocuk 8 yaralı
Kılıçdaroğlu'ndan 'istifa' çıkışı! "Bunu ilk kez duyacaksınız"Kılıçdaroğlu’ndan ‘istifa’ çıkışı! “Bunu ilk kez duyacaksınız”
Erdoğan teşkilatlara 'özel' talimat!Erdoğan teşkilatlara ‘özel’ talimat!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir