Kadıköy’de kargalar vatandaşlara saldırdı! Çareyi kask takmakta buldu: Korkarak geliyorum, beni tanıyorlar

Olay, pazartesi günü Kadıköy’de yaşandı. Bir yavru karga, yuvasından araçların yoğun şekilde geçtiği yola düştü. Bunu gören vatandaşlar, ezilmemesi için yavru kargayı yoldan almak istedi. Vatandaşların yavru kargaya yaklaştığını gören diğer kargalar vatandaşlara saldırdı.

YARDIM ETMEK İSTEYENE SALDIRDILAR

Yolda bekleyen ve uçamayan yavru karga sebebiyle yolda uzun araç kuyruğu oluştu. Kargayı yoldan kaldırmak için seferber olan vatandaşlara diğer kargalar saldırdı.

-kadikoyde-yuvadan-dusen-yavru-kargayi-almaya-calisanlara-kargalar-saldirdi_7764_dhaphoto1

Saldırıdan korunmak için motosiklet kaskı takan bir vatandaş yavru kargayı yoldan aldı. Kargaların saldırısıyla birlikte yavru kargayı yolun kenarına bırakan vatandaş olay yerinden uzaklaştı.

-kadikoyde-yuvadan-dusen-yavru-kargayi-almaya-calisanlara-kargalar-saldirdi_7764_dhaphoto3

“İŞE GELİRKEN KORKARAK GELİYORUM. BENİ TANIYORLAR”

Kaldırımdaki yavru kargayı bir iş yerinin bahçe tentesinin üzerine koyan Sebahattin Demir’de kargaların saldırısından nasibini aldı.

AW913883_02

Yaşananları anlatan Demir, “Pazartesi günü öğleden sonra, karga yavrusu yere düşmüştü. Kargalar gelen giden vatandaşlara saldırıyordu. Ben de yavruyu yerden alıp uygun yere koyayım dedim. Yavruyu alıp çatıya koydum. Kargalar bana saldırdı. 3-4 yerden kafamı kanattılar. O gün akşama kadar beni rahat bırakmadılar. İşe gelirken korkarak geliyorum, beni tanıyorlar” dedi.(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kayseri’de fabrika yangını 1 saatte söndürüldüKayseri’de fabrika yangını 1 saatte söndürüldü
19 ilçe birden il olabilir... Biri de İstanbul'un yanı başında19 ilçe birden il olabilir… Biri de İstanbul’un yanı başında
Resmen haritadan silindi! Uzmanlar uyardı: Bir an önce…Resmen haritadan silindi! Uzmanlar uyardı: Bir an önce…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir