Kanal D’den Dönence dizisi için fragman üstüne fragman paylaşılıyor!

Dönence’den yepyeni bir tanıtım daha… Dizinin ilk bölümü öncesinde sosyal medya ve dijital platformlarda Dönence dizisiyle ilgili çok sayıda tanıtım faaliyeti yürütülüyor. Dizinin ilk bölümü öncesinde verilen mesajlar da dikkat çekiyor: “Bizimkiler kalıcı ama ben ilk fırsatta geri döneceğim. Sen hem kardeşinin hem de bu çocuklarının kahramanısın.”

Kanal D’nin, D Media imzalı, yönetmen koltuğunda Serdar Gözelekli’nin oturduğu yeni dizisi Dönence 4 Temmuz Salı akşamı ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Çekimlerinin İzmir Foça’da devam ettiği, başrollerinde Sümeyye Aydoğan ve Caner Topçu’nun yer aldığı Dönence’nin ekrana gelecek olan birinci bölümünden yeni bir tanıtım yayınlandı.

Tanıtımda Gece’nin “Bizimkiler kalıcı ama ben ilk fırsatta geri döneceğim.” cümlesi Gece’nin hayatına dair merak uyandırırken; Cem’in Özgür’e “Sen hem kardeşinin hem de bu çocukların kahramanısın.” demesi ise Özgür’ün Gece ve ailesi ile yaşayacaklarına dair merakı iyice arttırıyor.

İzleyicinin büyük beğenisini kazanan tanıtım gerek içeriği gerekse İzmir Foça görüntüleri ile ekrana gelir gelmez sosyal medyada da oldukça konuşuldu.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir