Kılıçdaroğlu ile İmamoğlu görüşmesinin yayınlanmayan görüntüleri! “Genel Başkanım yaptı, ben de onun için yaptım derim”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çankaya Belediyesi Ahlatlıbel Sosyal Tesisleri’nde bir araya geldi. İmamoğlu ve Kılıçdaroğlu görüşmesinden ise çıkışta kameralara el salladıkları görüntüler medyaya yansımıştı. Selçuk Tepeli’nin sunduğu Fox Ana Haber’de ise Gülşah İnci’nin “Kritik görüşmenin arka bahçesi” başlıklı özel haber yayınlandı. Kritik görüşmeden medyaya yansımayan o anlar ise izleyenleri gülümsetti.

“NEYSE BİR ÖN KARAR VERDİK”

Kılıçdaroğlu ve İmamoğlu tesisin bahçesinde yürüdükleri sırada yan tarafta golf oynayan vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşlar iki lideri golfe davet ederken, Kılıçdaroğlu ise kuralları bilmediğini söyledi. İmamoğlu’nun “Neyse bir ön karar erdik. Genel Başkanımız eşlik edebilir size” yanıtı dikkat çekti.

kk2

“GENEL BAŞKANIM BAŞLASIN…”

Vatandaş ise İmamoğlu’na “Siz yaparsanız başkanım demediklerini bırakmazlar gizli oynayın bence” dedi. İmamoğlu ise Kılıçdaroğlu’nu işaret ederek “Genel Başkanım başlasın ne yapayım derim. Genel Başkanım yaptı, ben de onun için yaptım derim” yanıtını verdi.

kk5

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
DP'li Cemal Enginyurt: "Erdoğan bugün açıkça meydan okudu"DP’li Cemal Enginyurt: “Erdoğan bugün açıkça meydan okudu”
8 saat süren Kabine toplantısı sonrası Erdoğan kararları açıkladı! 8 saat süren Kabine toplantısı sonrası Erdoğan kararları açıkladı!
İmamoğlu'ndan ilk açıklama geldi!İmamoğlu’ndan ilk açıklama geldi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir