Kızılcık Şerbeti dizisinde ayrılık iddiası yalan çıktı, izleyici o karakteri çok sevdi!

TelevizyonGazetesi.com / Detay – Show TV ekranında ilk sezonu büyük başarılarla tamamlanan Kızılcık Şerbeti dizisine yaz arası verildi. Dizinin ikinci sezonu için de senaryo ekibi yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Dizinin ikinci sezon için ön hazırlıkları da başladı ve ekibin Ağustos ayında yeniden bir araya gelmesi bekleniyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin ikinci sezonu öncesinde sosyal medyada ortaya atılan Müjde Uzman’ın hikayeden ayrılacağı yönündeki söylentilerin de gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı. Alev karakterini canlandıran Müjde Uzman, uzun bir aradan sonra yeniden setlere dönüş yaptı.

Müjde Uzman’ın adeta kariyerinde yeni bir sayfa açmasını sağlayan Alev karakteri, izleyicilerin en çok sevdiği dizi karakterlerinden birisine dönüştü. Hatta dizinin ekibinde yer alan bazı kadın oyuncuların da Alev karakterini oynamaya çok istekli olduklarını röportajlarında belirtmeleri dikkat çekici oldu.

Nursema olarak dizi ile birlikte adeta kariyer zıplaması yaşayan Ceren Yalazoğlu, dizide Alev karakterini canlandırmanın de kendisi için çok heyecan verici olabileceğini söylemişti. Yine dizinin oyuncularının yaptıkları açıklamalarda Alev karakterinin hikaye için ne kadar çok önem taşıdığını belirtmelerini de hatırlatmak lazım.

Kızılcık Şerbeti dizisinde Müjde Uzman’ın projeden ayrılacağı ve yerine başka bir kadın oyuncunun geleceği yönündeki iddialar ise fos çıktı. Televizyon eleştirmeni Sina Koloğlu’nun da sosyal medya üzerinden verdiği bilgiler, ekipte böyle bir değişim havasının olmadığı yönündeydi.

Yapımcıya bu durumu sorduğunu belirten Sina Koloğlu, “Yalan, gülüp geçtik” şeklindeki cevabı da sosyal medya üzerinden duyurdu.

Dizinin hayranlarının Alev karakterini çok sevmelerinin yanı sıra, Müjde Uzman’ın da oyunculuk başarısının bir sonucu olarak, Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev karakteri olmaz ise olmaz… Ayrıca Müjde Uzman’dan başkasının da bu karakteri canlandırması gibi bir değişikliği düşünmek bile ancak projeyi baltalamak olabilir.

Kızılcık Şerbeti dizisi ikinci sezonda yeni isimlerin yeni karakterler ile hikayeye katılması ile daha da güçlenecek.

Alev karakteriyle de Müjde Uzman’ın yine hikayede fazlasıyla öne çıkması kimseyi şaşırtmayacaktır.

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir