Kuruluş Osman 129. Bölüm Tek Parça Full İzle ! ATV Kuruluş Osman son bölüm izle ! Kuruluş Osman yeni bölüm izle !

Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 129. bölümü 7 Haziran 2023 Çarşamba günü ATV ekranlarında yayınlandı. Kuruluş Osman’ın yeni bölümünü tek parça full izleyebileceğiniz link haberimizde. İşte atv Kuruluş Osman 129. bölüm izle linki. (Dizi izle)

Dizi haberleri…

KURULUŞ OSMAN 128. BÖLÜMDE NE OLDU?

OSMAN BEY’İ BEKLEYEN TEHLİKE NEDİR?

Osman Bey ve alpları Tekfur Valens’in tuzağında sıkışıp kalmışken Türkmen obalarından bir Bey’in obasına doğru ricat ederler. Fakat Osman Bey’i bambaşka bir tehlike beklemektedir. Bu tehlike nedir?

BALA VE MALHUN HATUN, OSMAN BEY’İN İZİNDE

Bala Hatun, Osman Bey’in tuzağa düştüğü haberini alıp ardına düşer. Bala Hatun, Osman Bey’i bulabilecek midir? Konakta büyük bir telaş vardır. Ne Osman Bey ne de evlatları ortada yoktur. Malhun Hatun alpları örgütler. Osman Bey’i bulmak için nasıl bir plan yapacaklardır?

TEKFUR VALENS VE NAYMAN’IN İŞBİRLİĞİ!

Tekfur Valens, Fetih düşü kuran Osman Bey’i öldürmeye kararlıdır. Tekfur Valens ve Nayman, Osman Bey’i bitirmek için yepyeni bir oyun kurarlar.

FATMA’NIN AKIBETİ NE OLACAK?

Malhun Hatun ve alplar Nayman’ın pususuna düşerler. Fatma da Malhun’ların yanındadır. Nayman Osman Bey’in kalbini sökmek için kızının canını almaya niyetlidir. Fatma büyük bir tehlike altındadır. Fatma’nın akıbeti ne olacaktır?

OSMAN BEY VE OBA AHALİSİ BU CENDEREDEN NASIL KURTULACAKTIR?

Tekfur Valens, Osman Bey’in gittiği obayı bulur. Artık ok yaydan çıkmıştır. Bütün ahali kenetlenmiş Osman Bey’le bir cenk etme hevesindedir. Orhan Bey sayıca az olmalarına karşı kurduğu planla Tekfur Valens’e karşı koyabileceklerini anlatır. Osman Bey, bu fikri beğenir. Fakat Tekfur Valens’in kurduğu bambaşka bir oyun daha vardır! Osman Bey’i derin bir cendereye sokar.

atv Kuruluş Osman 129. bölüm izle

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM İZLE

7 Haziran 2023 Çarşamba günü ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman Dizisinin 129. Bölümünü tek parça full olarak izleyebileceğiniz link. İşte dizi izle linki…

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir