MasterChef All Star’da gergin anlar! Ünlü şef ile tartışan Mehmet ağlayarak ‘diskalifiye’ olmak istedi

Masterchef all Star dün akşam 3. bölümü ile ekrana geldi. Eski Survivor yarışmacıları ana kadroya girebilmek için mücadele etti. Tadım esnasında ise yarışmacılardan Mehmet Sur ile Danilo Zanna arasında gerginlik yaşandı.

MasterChef All Star'da gergin anlar! Ünlü şef ile tartışan Mehmet ağlayarak 'diskalifiye' olmak istedi - Resim : 1

“DİSKALİFİYE OLMAK İSTİYORUM”

Şef tabağı yapmaya çalışan yarışmacılardan Mehmet Sur, başarılı olamayarak kendi tariflerini denedi. Duruma sinirlenen şeflerden Danilo Zanna da yapılanın şef tabağına saygısızlık olduğunu söyleyerek Sur’a tepki gösterdi. Zanna’nın “Saygısızlık” sözlerini kabul etmeyen yarışmacı ise “Ben herkese saygılıyım. 45 yaşında insanım ama saygısızlık lafını kabul etmiyorum. Diskalifiye olmak istiyorum, yönetim de duysun” dedi.

MasterChef All Star'da gergin anlar! Ünlü şef ile tartışan Mehmet ağlayarak 'diskalifiye' olmak istedi - Resim : 2

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Tartışmanın arasına giren şef Mehmet Yalçınkaya ise uyarılarına rağmen kendisini dinlemeyerek konuşmaya devam eden Mehmet Sur’a sinirlenerek “Beni dinleyeceksen dinle, dinleyemeyeceksen de kapı orada” diyerek bağırdı. Mehmet Sur ise yaşananların ardından gözyaşlarına hakim olamadı.

KONU TATLIYA BAĞLANDI

Yaşanan durum karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen yarışmacılar, Mehmet Sur’u sakinleştirmeye çalıştı. Danilo Zanna ise sözlerinin yanlış anlaşıldığını Sur’un karakteriyle ilgili bir şey söylemediğini belirtti. Mehmet Sur ve Danilo Zanna arasında yaşanan gerginlik kısa sürede tatlıya bağlandı.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir