Maviye Sürgün 10. Bölüm İzle Full Show Tv Maviye Sürgün yeni bölüm tek parça izle

Show Tv’nin yeni dizisi Maviye Sürgün’ün 10. bölümü 16 Ağustos günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Maviye Sürgün’ün onuncu bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Maviye Sürgün 10. bölüm izle dizi izle linki…

https://www.youtube.com/watch?v=QNh32b5i_2U

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİ 9. BÖLÜM KONUSU

Seval’in gelmesi Ozan’ın tüm dengesini ve planlarını altüst etmiştir. Aynı zamanda Seval, Ayda’m Otel’de kalma kararı almıştır. Bir süredir komada olan Ricardo’nun ölümü ise her şeyi birbirine karıştırmıştır. Ozan ve Defne şüpheli olarak hakim karşısına çıkmak zorundadır.

Ali ise Ricardo’nun bir uyuşturucu şebekesinde çalıştığı bilgisine ulaşır. Dolayısıyla bu işlerde parmağı olduğunu düşündüğü Ozan’ın da işin içinde olabileceği fikri kafasında dolanmaya başlar. Bundan sonra Ozan’ın peşine düşecektir. Ali, Defne ve Murat’tan da yardım alarak Ozan’ın kurduğu planlara ulaşır. Şimdiden sonra Ozan’ın bu planlarına darbe vurup onu yerle bir etmek için hazırlanacaktır.

MAVİYE SÜRGÜN OYUNCULARI KİMLER?

ALİ (CANER CİNDORUK)

DEFNE (DAMLA SÖNMEZ)

OZAN (SERKAN ALTUNORAK)

HASAN YEL (BÜLENT ŞAKRAK)

ZEHRA UNCU (AYÇA ERTURAN)

SERHAT (RUHİ SARI)

SALİH (HAKAN SALINMIŞ)

DENİZ GENCER YAKUT (GÖKŞEN ATEŞ)

AZRA (MİNA KOYUNCULAR)

ARDA (YAMAN ARSLAN)

MAVİYE SÜRGÜN YENİ BÖLÜM İZLE

Show Tv’de yayınlanan Maviye Sürgün, onuncu bölüm fragmanlarını yayınladı. Maviye Sürgün dizisinin Show Tv’de 16 Ağustos günü yayınlanan 10. bölümünü (onuncu bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir