Maviye Sürgün 5. Bölüm İzle Full Show Tv Maviye Sürgün yeni bölüm tek parça izle

Show Tv’nin yeni dizisi Maviye Sürgün’ün 5. bölümü 10 Temmuz günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Maviye Sürgün’ün beşinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Maviye Sürgün 5. bölüm izle dizi izle linki…

MAVİYE SÜRGÜN DİZİSİ 4. BÖLÜM KONUSU

Ozan’ın da Defne’nin de beklemediği bir şekilde hareket eden Ali, ikiliye ters köşe yaparak altın çantasını almıştır. Altın çantası, Ali’nin kendi davası için önemli bir kanıt, kilit bir rol oynayabilecek potansiyele sahiptir. Ozan ise Defne’yi reddedemeyeceği kadar korkacağı bir şeyle tehdit etmiş, çantayı Ali’den alıp kendisine getirmesini istemiştir. Köşeye sıkışan Defne’nin çantayı Ali’den alıp Ozan’a vermekten başka çaresi yoktur.

Bunun için en iyi fırsatı ise, gençlerin ünlü bir müzik grubunu getirmeyi düşündüğü konser organizasyonudur. Ünlü bir müzik grubunun davet edileceği organizasyon gecesinde Defne harekete geçecektir. Amacına doğru emin adımlarla ilerlediği sırada Ali hakkında kimsenin bilmediği bir sırrı öğrenir. Ozan ise ne olursa olsun kaçma ihtimali olan Defne’yi elinde tutmaya çalışmaktadır. Ali ve Ozan arasında sıkışıp kalan Defne karar verememektedir. Fakat işin içine Murat girince, kendisinden bile beklemediği bir kararı istemeye istemeye vermek üzeredir.

MAVİYE SÜRGÜN OYUNCULARI KİMLER?

ALİ (CANER CİNDORUK)

DEFNE (DAMLA SÖNMEZ)

OZAN (SERKAN ALTUNORAK)

HASAN YEL (BÜLENT ŞAKRAK)

ZEHRA UNCU (AYÇA ERTURAN)

SERHAT (RUHİ SARI)

SALİH (HAKAN SALINMIŞ)

DENİZ GENCER YAKUT (GÖKŞEN ATEŞ)

AZRA (MİNA KOYUNCULAR)

ARDA (YAMAN ARSLAN)

Maviye Sürgün 5. bölüm izle

MAVİYE SÜRGÜN YENİ BÖLÜM İZLE

Show Tv’de yayınlanan Maviye Sürgün, beşinci bölüm fragmanlarını yayınladı. Maviye Sürgün dizisinin Show Tv’de 10 Temmuz günü yayınlanan 5. bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir