Ömer 21. Bölüm İzle! Star TV Ömer yirmi birinci bölüm tek parça izle! Ömer yeni bölüm! Ömer sezon finali izle!

Star TV’nin dizisi Ömer’in 21. bölümü 12 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Ömer’in yirmi birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte dizi izle linki… Star TV Ömer 21. bölüm izle.

dizi haberleri…

ÖMER 20. BÖLÜMDE NE OLDU?

Haluk’un Ömer’in kapısına gelip Gamze’den oğlunu almak istemesi herkesi şaşkına döndürür. Geçmişten gelen bu beklenmedik misafir Ömer ve ailesi tarafından savuşturulsa da, Haluk’un neler yapabileceğini bilen Gamze Tuna için büyük bir korkuya kapılır. İntikam hırsıyla dolup taşan Haluk, sadece Gamze’nin değil, tüm ailesinin de başını çok ağrıtacak bir adım atar.

Hakan’ın iş yerine gelmesi, tek başına evini geçindirmek ve ayakta durmak için mücadele eden Nisa ile aralarında büyük bir kavganın yaşanmasına sebep olur. Emine’nin Yaman’la olan yakınlığını sürdürmesiyse Nisa için günden güne daha da büyüyen bir sıkıntıdır.

Haluk’un ortaya çıkışıyla üzerlerindeki baskı daha da artan Ömer ve Gamze, evlendiklerini bir an önce Tuna’ya söylemek isterler. Ancak onlardan daha önce harekete geçen Haluk, Tuna’yı Gamze’den koparacak acımasız bir plan için düğmeye basar.

Star TV Ömer 21. bölüm izle

ÖMER 21. BÖLÜM İZLE

Ömer dizisinin Star TV’de 12 Haziran günü yayınlanan 21. bölümünü (Ömer 21. bölüm izle) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir