Sevdiği şarkıyı duyan yaşlı kadın, marketin ortasında dans şovu yaptı! Şaşkına çeviren anlar kamerada

Denizli’nin Merkezefendi ilçesi Akkonak Mahallesi’nde bulunan bir markete yaşlı kadın alışveriş yapmak için girdi. Burada almak istediği ürünlere bakan yaşlı kadın, radyoda çalan müziği duyunca kendinden geçti. Bir anda oynayarak ilerlemeye başlayan ve ardından elindeki çantayı yere bırakıp ceketini çıkaran yaşlı kadın, alanı adete sahneye çevirdi.

Kendisi izleyen çalışana sanatçı olduğunu ve dans etmeyi sevdiğini söyleyen yaşlı kadın, gençlere taş çıkarırcasına bale yapmaya başladı. O anları izleyen çalışan ise hayretler içinde kaldı. Yaklaşık 1 dakika boyunca müzik eşliğinde eğlenen yaşlı kadın, balesi ayaklarını açarak tamamladı.

54d07c87-f3b9-44e0-8130-d659efb7cc01

“İLGİ ÇEKİCİYDİ”

Gözlerin pasını silen dansın ardından market sahibi Şeyma Tüysüz, güvenlik kamerasını izleyerek o anları sosyal medyasında paylaştı. Kadının daha önce de alışveriş yaptığını izledikleri görüntü sonrası şaşırdıklarını söyleyen Tüysüz, “Bir müşterimiz marketimize geldi. Reyon arasında ’Ben sanatçıyım, ben dansçıyım’ diyerek, kendini müziğe bırakmış. Çalışan arkadaşımız durumu görmüş ve yaşananları anlamak için kamera kayıtlarına baktık. O görüntüleri gördük. Sosyal medya hesaplarımızdan paylaştık ve çok ilgi çekti. Görüntülerde ablamızın dans şovu vardı. Çok şaşırdık ve o yaştaki bir insan için sergilediği hareketler ilgi çekiciydi” dedi.

ba90f2e0-dd09-4cf8-8cec-c874f1b04351

“ÇOK ŞAŞIRDIK”

Yaşlı kadını oynadığı esnada gören ve ne olduğunu anlayamayan market görevlisi İrem Hilal Özçelik, “Ben reyon arasında geçerken bir teyze geldi. Bana dedi ki ’Ben dansçıyım, oyuncuyum’ diyerek, ceketini çıkardı ve ardından müzik eşliğinde oynamaya başladı. Sonra dans ederken bacaklarını açtı. Biz ne olduğunu anlayamadık ve çok şaşırdık” diye konuştu.

ace07f6c-4258-4d2b-92b1-c9f9fbea5669

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Ayak parmağı kopunca... Film gibi olay!Ayak parmağı kopunca… Film gibi olay!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'kırsal' yanıtı: Artık kimse bu milletin evlatlarını aşağılama cesareti bulamayacakCumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘kırsal’ yanıtı: Artık kimse bu milletin evlatlarını aşağılama cesareti bulamayacak
Dünyanın gözü İstanbul'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan maçı o isimlerle takip ettiDünyanın gözü İstanbul’da! Cumhurbaşkanı Erdoğan maçı o isimlerle takip etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir