SON DAKİKA | AFAD duyurdu! Adana’da 4.5 büyüklüğünde deprem… Çevre illerden de hissedildi

Son dakika deprem haberi: AFAD’dan yapılan açıklamaya göre saat 17.36’da Adana’nın Aladağ ilçesinde 4.5 büyüklüğünde bir deprem oldu. Depremin derinliği ise 7.3 km olarak açıklandı.

Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.6, derinliğini ise 5.0 km olarak duyurdu.

İŞTE DEPREMİN MEYDANA GELDİĞİ NOKTA

BAŞKAN ALADAĞ’DAN AÇIKLAMA

Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, AA muhabirine, geçmiş olsun dileklerini ileterek, şöyle konuştu:

“Şu an olumsuz bir durum yok. Tüm muhtarlarımızla görüşmeye çalışıyorum. Şu ana kadar bize yansıyan herhangi olumsuz bir şey yok. Ekiplerimizin arazi taraması devam ediyor.”

AFAD’DAN İLK AÇIKLAMA

AFAD’dan yapılan açıklamada “Adana ilimizin Aladağ ilçesinde saat 17.36’da meydana gelen 4.5 büyüklüğündeki deprem sonrası, an itibarıyla, olumsuz bir durum bulunmamaktadır. Saha tarama çalışmaları devam etmektedir. Etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.” ifadeleri kullanıldı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Turizm merkezinde su hattı patladı, yol çöktüTurizm merkezinde su hattı patladı, yol çöktü
Çocuğa istismar iddiası bir ilçeyi karıştırdı! Polis TOMA ve biber gazıyla müdahale ettiÇocuğa istismar iddiası bir ilçeyi karıştırdı! Polis TOMA ve biber gazıyla müdahale etti
Terör örgütü yandaşlarından camiye çirkin saldırı! Sabah namaza gelen cemaat fark ettiTerör örgütü yandaşlarından camiye çirkin saldırı! Sabah namaza gelen cemaat fark etti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir