Taçsız Prenses 11. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle! Taçsız Prenses yeni sezon izle

Taçsız Prenses 11. Bölüm İzle! Full FOX TV Taçsız Prenses yeni bölüm tek parça izle! Taçsız Prenses yeni sezon izle

FOX TV’nin yeni dizisi Taçsız Prenses’in 11. bölümü 17 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde sevilen dizi Taçsız Prenses’in on birinci bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Taçsız Prenses 11. bölüm izle dizi izle linki…

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Volkan Keskin’in oturduğu ve senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp’in yazdığı “Taçsız Prenses” dizisi izleyici ile buluştu.

https://www.youtube.com/watch?v=-zknslC0oos

Dizi haberleri…

TAÇSIZ PRENSES 10. BÖLÜM NE OLDU?

Masal, Fuat’ı babası olarak kabul etmemekte kararlıdır. Ama Fuat hayatında ilk kez kızına sahip çıkmak için kolları sıvar. Diğer taraftan Evgin her ne kadar göz açtırmamaya çalışsa da İştar, Yağmur’un gözünü boyamak için elinden geleni yapar. Şirin’in sağlık durumundaki beklenmedik bir gelişme Masal’ın kimle kalacağı sorusunu herkesin gündemine ansızın oturtur. Sonunda Fuat, Masal ve Evgin’in için karar anı gelip çatarken dünyası başına yıkılan İştar olacaktır.

TAÇSIZ PRENSES DİZİSİNİN OYUNCULARI KİM?

Taçsız Prenses dizisinin kadrosunda; İsmail Hacıoğlu, Sümeyye Aydoğan, Tolga Tekin, Elif Kurtaran, Seda Akman, Mustafa Kırantepe, Feride Çetin, Merve Bulut ve Merve Şen yer alıyor.

Taçsız Prenses 11. bölüm izle

TAÇSIZ PRENSES YENİ BÖLÜM İZLE

Taçsız Prenses dizisinin FOX TV’de 17 Haziran günü yayınlanan 11. bölümünü ( Taçsız Prenses 11. bölüm ) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir