Üç Kız Kardeş dizisinde sezon finali sürprizlerle geliyor!

Kanal D ekranında yayınlanmakta olan Üç Kız Kardeş dizisinde ikinci sezon da tamamlanıyor. Dizinin 13 Haziran Salı akşamı yayınlanacak olan 53. bölüm aynı zamanda sezon finali olacak. Dizi ekibi 2 ayı aşkın bir süre dinlenecek ve Ağustos ayında yeniden bir araya gelerek üçüncü sezon için kamera karşısına geçecek.

İki sezonluk bu etkileyici macerada Somer karakteri ile Berker Güven ve Türkan olarak izlediğimiz Özgü Kaya’nın başarılı partnerliği de çok konuşuluyor. Türkan ve Somer’in maceralarında üçüncü sezonda yine etkili olaylar yaşanması bekleniyor. Diziye geçtiğimiz ay Kartal karakteri ile dahil olan Gökberk Demirci de üçüncü sezonun belirleyici ismilerinden birisi olacak gibi gözüküyor.

Üç Kız Kardeş dizisi 53. Bölüm Sezon Finali Fragmanı yayınlandı! Türkan doğuruyor!

Türkan ile Somer yeniden zaman geçirmeye başlar. Rüçhan Somer’in ağzını arar ancak Somer artık Türkan ile dost olduklarını söyler. Öte yandan Dönüş bavulunu toplayıp evi terk etmeye karar verir.

Sadık dönüşü elinde bavulla görünce kapının önüne geçip gözyaşlarına boğulur. Mine ise Kiraz’ı Somer’den kaçırmaya çalışır. Somer Mine’nin ve Kiraz’ın peşine düşerken, Türkan’ın doğum sancısı başlar.

Türkan’ın yanında olan Kartal, onu kucakladığı gibi hastaneye götürür.

Üç Kız Kardeş sezon finali bölümüyle salı 20.00’de Kanal D’de!

ŞUNLAR DA HOŞUNUZA GİDEBİLİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir