Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali’ne Yıldız Tilbe damga vurdu

2 Haziran’da Yörük Göçü ile başlayan 21. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali, dün gerçekleşen etkinliklerle son buldu. Kültür, sanat ve turizmin doyasıya yaşandığı festivale, yerli vatandaşların yanı sıra ilçede yaşayan yerleşik yabancılar ve turistler de büyük ilgi gösterdi. Festivalin son gününde dans gösterileri izlendi, sergi ve yöresel ürünlerin yer aldığı stantlar gezildi. Günün akşamında ise Azerbaycanlı ses sanatçısı Azerin ve Yıldız Tilbe konser verdi.

Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'ne Yıldız Tilbe damga vurdu - Resim : 1

YILDIZ TİLBE İÇİN SAATLER ÖNCESİNDEN ALANI DOLDURDULAR

Türk pop müziğinin güçlü sesi Yıldız Tilbe hayranları, saat 22.00’da gerçekleşecek konser için saatler öncesinden yerini aldı. Azerbaycanlı sanatçı Azerin’in verdiği konser sonrası sahneye çıkan Tilbe, birbirinden güzel parçalarını seslendirdi. Konser alanındaki binlerce misafiri zaman zaman duygulandıran, zaman zaman da coşturan Tilbe, Alanya’da unutulmaz bir gece yaşattı.

Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali'ne Yıldız Tilbe damga vurdu - Resim : 3

“ALANYA ÇOK GÜZELLİKLER GÖRDÜ AMA BUGÜN AYRI BİR GÜZELLİKLER GÖRDÜ”

“Konserin sonlarına doğru, Alanya Belediyesi Adem Murat Yücel tarafından Tilbe’ye hediyeler takdim edildi. Tilbe’nin festivalin son gününe renk kattığını belirten Yücel, “Alanya çok güzellikler gördü ama bugün sizinle ayrı bir güzellik gördü. Festivalin son gününe renk ve güzellikler kattınız” dedi.

Kaynak: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir