Vermem Seni Ellere 1. Bölüm İzle Full atv Vermem Seni Ellere ilk bölüm tek parça izle

Vermem Seni Ellere 1. Bölüm İzle Full atv Vermem Seni Ellere ilk bölüm tek parça izle

atv’nin yeni dizisi Vermem Seni Ellere’nin 1. bölümü 18 Haziran günü yayınlandı. Haberimiz içerisinde yeni dizi Vermem Seni Ellere’nin ilk bölümünü izleyebileceğiniz linki bulabilirsiniz… İşte Vermem Seni Ellere 1. bölüm izle dizi izle linki…

VERMEM SENİ ELLERE KONUSU

Hem konusu hem de oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizi Vermem Seni Ellere; dağların, derelerin, yaylaların özgür kızı Zeliş’le her türlü maceranın ve aksiyonun tutkunu Mehmet’in hikayesini ekranlara taşıyacak.

Vermem Seni Ellere dizisi, yurt dışında izlenme rekorları kıran Forever More dizisinden Türkiye’ye uyarlanmıştır.

VERMEM SENİ ELLERE OYUNCULARI

Senaryosunu Şehrazat Tunus Taşçı, Damla Güçer ve Samed Aslan’ın birlikte kaleme aldığı Vermem Seni Ellere’nin oyuncu kadrosunda Emre Bey ve Buse Meral dışında Fatih Al, Filiz Ahmet, Cihat Tamer, Bülent Alkış, Goncagül Sunar, Bahtiyar Engin, Burak Can, Sina Özer, Şeyma Peçe, İpek Özağan, Kayhan Açıkgöz, Esin Gündoğdu, Meriç Özkaya, Duygu Kum, Berk Artıran gibi isimler de var.

VERMEM SENİ ELLERE NE ZAMAN YAYINLANACAK?

ATV’de yayınlanacak olan yeni dizi Vermem Seni Ellere, ilk bölüm fragmanlarını yayınladı. Vermem Seni Ellere dizisi 18 Haziran 2023 Pazar akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak.

Vermem Seni Ellere 1. bölüm izle

VERMEM SENİ ELLERE İLK BÖLÜM İZLE

Vermem Seni Ellere dizisinin atv’de 18 Haziran günü yayınlanan 1. bölümünü (ilk bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir