Yaz Şarkısı 5. Bölüm İzle Full FOX Yaz Şarkısı beşinci bölüm tek parça izle

FOX’un yaz dizileri arasında başlayacak olan Yaz Şarkısı dizisinin yeni bölümü araştırma konusu oldu. Komedi türünde sıcak bir aile dizisi olan ‘Yaz Şarkısı’nın dikkat çeken konusu ve başarılı oyuncu kadrosunu el aldık. İşte FOX Yaz Şarkısı 5. bölüm izle dizi izle linki. Dizi haberleri…

YAZ ŞARKISI DİZİSİ 4. BÖLÜMDE NE OLDU?

Kemal, Aslı’nın planı sayesinde Yaz’ın gözünden düşmüştür. Yaz kendini kullanılmış, kandırılmış hissederken ona destek olan tek kişi Murat’tır. Kemal’in kendisini Yaz’a anlatma hamlelerinin hiçbiri başarılı olamayınca zor kullanmak durumunda kalır. Onun bu hamlesi Emine’ye de kızının kendisini bırakıp kaçtığını düşündürecek ve ortalık iyice karışacaktır.

Anne kız arasındaki gerilim Emine’nin hayatında ilk defa Yaz’a tokat atmasıyla daha da yükselir ve atılan tokat geçmiş yaraların açılmasına sebep olur. Emine kararını vermiştir. İstanbul’daki evi kapatıp kızını alıp Rize’ye gidecektir. Neredeyse herkes kabullenmiştir durumu. Fakat Yaz, Kemal’le ve şirketle ilgili gerçekleri öğrenince bir şeyler yapması gerektiğine karar verir. Her başı sıkıştığında olduğu gibi yine Murat’ın fikriyle birtakım hayalleri gerçeğe dönüştürür.

YAZ ŞARKISI YENİ BÖLÜM İZLE

Yaz Şarkısı dizisinin TRT 1’de 6 Ağustos günü yayınlanan 5. bölümünü (beşinci bölüm) tek parça full izleyebileceğiniz link.

Kaynak: Haber Global

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir